Menüler
Sepetim
Siparişlerim

Hızlı Sipariş Takibi

Siparişleriniz stoklarımızdan doğrudan verilmektedir. Zaman kaybı yaşamaz...

24 Saatte Hızlı Kargo

Siparişleriniz aynıgün titizlikle hazırlanarak anlaşmalı kargoya verilmektedir.

Güvenilir Alışveriş

Sistemimizde alışveriş adımları 128 bit şifrelenmiş olarak gerçekleştirilir.

Sms Destekli Bildirim

Aışveriş Güvenliği için sipariş basamaklaında sms notu ile bilgilendirilirsiniz.
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi
Sepet: (0)
Ürün Kategorileri
Fırsatlı Ürünler
En Çok İLGİ Görenler
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi
Sepet: (0)
Ürün Kategorileri
Fırsatlı Ürünler
En Çok İLGİ Görenler
Kargo ve Teslimat

            Kargo ve Teslimat Şartları

            TESLİMAT İŞLEMLERİ  SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE ELİME ULAŞACAK? 

            Asya Av Kara ve Balık Malzemeleri olarak sektöründeki en iyi kargo şirketlerinden Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

            SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR?


            - Siparişiniz bize ulaştığı andan itibaren 10 gün içerisinde size gönderilecektir. Bazı sebeplerle gecikecek olan siparişler önceden size bildirmek kaydıyla 10 gün daha uzatılabilir.  - Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.

            KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDÜYOR? 

            Sitemizden yapacağınız her alışveriş için SABİT 10 TL Kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenir.200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZİ BİZ ÖDÜYORUZ

            SİPARİŞ ELİME ULAŞTIĞINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?


            Kargo ile elinize ulaşan ürünün faturasının olup olmadığını kontrol ediniz. Faturası olmayan ürünü teslim almayınız.


            SİPARİŞİMLE BİRLİKTE FATURA GELMEDİ NE YAPMALIYIM? 

            Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyinizTüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır


            KARGO PAKETİM ZARAR GÖRMÜŞ NE YAPMALIYIM?


            -   Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alırken firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz ve eğer üründe herhangi bir kusur mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Şirketimiz’ e bildiriniz. Şirketimiz en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. 

            BULUNDUĞUM YERDE KARGO FİRMASI YOK SİPARİŞİM BANA NASIL ULAŞACAK?

            - Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, ( Yurtiçi Kargo, Aras Kargo) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı   yapılamamaktadır   yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.